انتخاب وب سایت
  • مراحل ثبت نام دانشجویان دانشگاه کاشان

1- پرینت فرم ثبت نام را از اینجا بگیرید. و با انتخاب دروس پس از امضاء مدیر گروه و استاد راهنما نسبت به اسکن آن و تهیه یک فایل jpg با حداکثر حجم 400 کیلو بایت اقدام فرمایید.

2- تهیه یک فایل عکس دیجیتال به ابعاد 400*300 پیکسل به حجم حداکثر 200 کیلو بایت

3- برای مشاهده مبلغ شهریه ثابت و متغیر ترم تابستانی 96-95 اینجا کلیک کنید. که باید مبلغ شهریه به صورت الکترونیکی در سایت دانشکده پرداخت گردد.

4-ورود به سامانه ثبت نام ضمن مطالعه صفحه اول با تأیید آن به صفحه ثبت نام مشخصات وارد شده و کلیه اطلاعات خواسته شده را کامل و با دقت ثبت نمایید.

5- در پایان با بررسی اطلاعات وارد شده در صورت صحت اطلاعات نسبت به پرینت و نگهداری آن اقدام فرمایید. سپس در پایین همان صفحه مشخصات ثبت شده گزینه پرداخت اینترنتی شهریه را کلیک کرده و مبلغ شهریه را پرداخت نمایید.

6- ارائه اصل فرم درخواست ترم تابستانی و پرینت ثبت نام در بازه امتحانات که حضورا تشریف می آورید به آموزش دانشکده آموزشهای الکترونیکی دانشگاه کاشان الزامی می باشد.

7- پس از اتمام ثبت نام یک پورتال شخصی برای شما در سایت oeec.kashanu.ac.ir ایجاد می شود که نام کاربری شما کد ملی و رمز عبورتان 12345 می باشد.

قابل توجه: چنانچه مبلغ شهریه را پرداخت نکنید ثبت نام شما لغو خواهد شد و دیگر شما به هیچ وجه امکان ثبت نام مجدد و همچنین حضور در کلاس های آنلاین را نخواهید داشت .
چنانچه حداکثر در مدت 48 ساعت ثبت نام جنابعالی تأیید نگردید حتماً با تلفن 5-55913254-031 تماس حاصل فرمائید .