انتخاب وب سایت
  • مراحل ثبت نام دانشجویان سایر دانشگاه ها

1- مراجعه به آموزش دانشگاه مبدأ و گرفتن فرم میهمانی، اسکن آن و تهیه یک فایل با پسوند jpg با حداکثر حجم 500 کیلو بایت.

2- تهیه یک فایل عکس دیجیتال به ابعاد 400*300 پیکسل به حجم حداکثر 200 کیلو بایت

3- برای مشاهده مبلغ شهریه ثابت و متغیر ترم تابستانی 96-95 اینجا کلیک کنید. که باید مبلغ شهریه به صورت الکترونیکی در سایت دانشکده پرداخت گردد.

4-ورود به سامانه ثبت نام ضمن مطالعه صفحه اول با تأیید آن به صفحه ثبت نام مشخصات وارد شده و کلیه اطلاعات خواسته شده را کامل و با دقت ثبت نمایید.

5- در پایان با بررسی اطلاعات وارد شده در صورت صحت اطلاعات نسبت به پرینت و نگهداری آن اقدام فرمایید. سپس در پایین همان صفحه مشخصات ثبت شده گزینه پرداخت اینترنتی شهریه را کلیک کرده و مبلغ شهریه را پرداخت نمایید.

6- پس از اتمام ثبت نام برای جنابعالی شماره دانشجویی ساخته می شود که در طول ترم تابستانی این شماره دانشجویی معتبر می باشد.

7- ارائه اصل فرم مهمانی و پرینت ثبت نام در بازه امتحانات که حضورا تشریف می آورید به آموزش دانشکده آموزشهای الکترونیکی دانشگاه کاشان الزامی می باشد.

8- پس از اتمام ثبت نام یک پورتال شخصی برای شما در سایت oeec.kashanu.ac.ir ایجاد می شود که نام کاربری کد ملی و رمز عبورتان 12345 می باشد.

قابل توجه: چنانچه مبلغ شهریه را پرداخت نکنید ثبت نام شما لغو خواهد شد و دیگر شما به هیچ وجه امکان ثبت نام مجدد و همچنین حضور در کلاس های آنلاین را نخواهید داشت .
چنانچه حداکثر در مدت 48 ساعت ثبت نام جنابعالی تأیید نگردید حتماً با تلفن 5-55913254-031 تماس حاصل فرمائید .