اطلاعیه شماره ۵: آزمون زبان دکتری اسفندماه۹۹

۲۹ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۳:۵۰ کد : ۱۷۳۶۱ آخرین اخبار اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۷۹۵

قابل توجه دانشجویان محترم:

با سلام و احترام

جهت برگزاری آزمون اسفندماه به صورت مجازی و حضوری موارد ذیل لازم الاجرا هستند:

 1. برگزاری آزمون روز جمعه یکم اسفندماه 99 در دو نوبت صبح و عصر به صورت مجازی وحضوری برگزار میشود. هریک از داوطلبان طبق لیست اسامی در زمان مشخص به سامانه آزمون یا محل برگزاری مراجع کنند.
 2. از آنجا که بخشی از آزمون به نحوه مجازی اجرا می شود لازم است که هر داوطلب صرفا با رایانه شخصی  مجهز به وب کم استاندارد و بلندگو در اتاقی کاملا مجزا در آزمون شرکت کند و دانشگاه در قبال دانشجویانی که از چنین امکاناتی برخوردار نیستند مسولیتی جهت برگزاری آزمون مجازی ندارد.
 3. نت دانشگاه از پشتیبانی قوی برخوردار است؛ از این رو، اگر داوطلبی در اتصال به سامانه آزمون یا اشتراک دوربین و بلندگو مشکل دارد، هیچ گونه مسولیتی متوجه دانشگاه نیست؛ چراکه از یک سو انتخاب آگاهانه دانشجویان محترم مبنی بر آزمون مجازی به منزله قبول کل مسولیت در این زمینه می­باشد. از دیگر سو، امکان آزمون حضوری نیز جهت داوطلبان محترم فراهم شده است.

 1. دانشجویان باید به شبکه ارتباطی قوی متصل باشند؛ چرا که در صورت قطع ارتباط و خاموشی لحظه ای دوربین و یا خروج از محیط امتحان،  امکان ادامه آزمون برای فرد مورد نظر وجود ندارد. هر داوطلب یکبار حق ورود به محیط آزمون را دارد و بار بعدی امکان پذیر نیست.
 2. آزمون زبان شامل 100 گزینه (40 سوال گرامر، 30 سوال لغت و 30 سوال درک مطلب) و به مدت 100 دقیقه برگزار می­شود.
 3. دانشجویان باید وب کم خود و بلندگو را در طول آزمون روشن نگه دارندو در صورت مات بودن تصویر و یا خاموشی آن، آزمون پذیرفته نخواهد شد. 
 4. حضور هر فرد دیگر همراه داوطلب مصداق تقلب است.
 5. جهت حفظ سلامت آزمون ، برای مراقبین محترم این حق محفوظ است که در مواردی از دانشجویان بخواهند که فضای اطراف و صفحه نمایش خود را به اشتراک بگذارند.
 6. در صورت احتمال هرگونه تقلب در آزمون، پس از بررسی از سوی کمیته آزمون، دانشجوی خاطی به کمیته انظباطی معرفی می­شود.
 7. در صورت عدم حصول هریک از شرایط فوق الذکر، آزمون داوطلب مورد پذیرش نخواهد بود.
 8. به همراه داشتن گوشی، ساعت و عینک هوشمند مصداق تقلب و اخراج از آزمون است.
 9. لازم است که داوطلبان آزمون حضوری کارت ورود به آزمون، همراه با کارت شناسایی معتبر به همراه داشته باشند.

 1. لازم است که داوطلبان آزمون حضوری نیم ساعت قبل از آزمون در محل برگزاری حضور به هم رسانند.
 2. رعایت تمام پروتکل های بهداشتی از سوی داوطلبین آزمون حضوری نظیر پوشیدن ماسک، دستکش و همراه داشتن مواد ضدعفونی شرط لازم برای شرکت در آزمون است. لازم به ذکر است که داوطلبان جهت سلامت خویش، علاوه بر ماسک، حتما دستکش به همراه داشته باشند.

با سپاس و تقدیم احترام


( ۵ )

نظر شما :