اطلاعیه شماره ۱ آزمون زبان دکتری شهریور ماه ۱۴۰۰: لیست اسامی دانشجویان و زمانبدی

۱۶ شهریور ۱۴۰۰ | ۰۹:۰۰ کد : ۱۸۰۱۸ آخرین اخبار اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۸۷۳

با سلام و ارزوی موفقیت

**به اطلاع می رساند آزمون زبان دکتری شهریورماه 1400 به صورت مجازی  برگزار می گردد. لیست اسامی به پیوست می باشد**

***** گروه اول جمعه19 شهریور ماه ساعت 9 صبح

***** گروه دوم جمعه19 شهریور ماه ساعت 11 صبح

***** گروه سوم جمعه19 شهریور ماه ساعت 14 عصر

ردیف

نام

نام خانوادگی

تاریخ و ساعت امتحان گروه اول

1

محمدعلی

محمدی

جمعه19 شهریور ماه

 ساعت 9 صبح

2

مهدی

رجبی

3

فاطمه

برادران

4

سعید

هاشمی هشجین

5

میثم

آرامش

6

انیس

سلطانی

7

عماد

فهیم

8

فرهاد

سلیمانی

9

محمد مهدی

بهوند یوسفی

10

پریسا

فیض ابادی

11

الهام

سجادی فر

12

عبدالحمید

رحمانی

13

مصطفی

اکرمی آرانی

14

سعید

کاشفی

15

مریم

موسوی

16

زهرا

حیدریان کرویه

17

مجتبی

مهدی زاده

18

سری

محمدرضا

19

فریبا

عرفانی

20

زهره

رحیم آبادی

21

سید محسن

رضوی

22

مرجان

شاهچرا

23

مصطفی

زمانی محی آبادی

24

فروزان

صمیمی

25

سید محمد

موسوی

26

فاطمه

عزیزآبادی

27

سهیلا

کافیان

28

زینب

شمس

29

سید محمد علی

میرکمالی

30

پیمان

اباذری شهرضا

31

سید سهیل

موسوی

32

الناز

حبیبی

33

حمید

اردشیری لردجانی

34

فرحناز

سلطانیان

35

معصومه

مطیری

36

فاطمه

فرزانه پی

37

مهتاب

طلائی

ردیف

نام

نام خانوادگی

تاریخ و ساعت امتحان گروه دوم

1

فاطمه

فتاحیان

جمعه19 شهریور ماه

 ساعت 11 صبح

2

حامد

بنانی فرد

3

ندا

نجفی کلیانی

4

محمد رضا

جعفری

5

مهدیه

افشاری نیا

6

اکبر

تکری

7

لیلا

جمشیدی

8

سمیرا

علی نواز

9

غزاله

جعفری

10

مریم

نعیمی

11

محمد

شیخ مقدم آرانی

12

سجاد

غدیریان

13

عماد

مرادی

14

نسیم

عبدالرحیمی

15

مریم

انصاری

16

غفار

پاسدار

17

سکینه

اصغری آقجه ‎‎دیزج

18

امین

حیدریان

19

فاطمه

مظهری موسوی

20

مهدی

علی دخت

21

نعیمه

عارفیان

22

سارا

رضایی

23

پوریا

عباسی

24

نگین

بیرقدار

25

محمدجواد

ضیائی

26

مریم

قربانی اقدم

27

مجتبی

زمانپور

28

علیرضا

رحمانی نعیم آبادی

29

معصومه

سامانی

30

داود

شریفی دولت آبادی

31

مهدیه

فرهادی

32

امیرحسین

منصوری نوری

33

سعید

باقریان محمودآبادی

34

فاطمه

جویباری

35

انسیه

بابایی

36

احمدرضا

عرفان

37

مریم سادات

موسوی عبادی

ردیف

نام

نام خانوادگی

تاریخ و ساعت امتحان گروه سوم

1

امیرحسین

صادق زاده

جمعه19 شهریور ماه

 ساعت 14 عصر

2

ذکیه

میرعالی اسدی

3

وحید

رحمانی بلداجی

4

الهام

عالیان سماک خواه

5

علی

عباسی

6

محمود

نیکبخت نصرآبادی

7

زهرا

تابنده

8

عالیه

غفوری

9

ایمان

دهقان

10

سیده صباح

متولیان

11

رضا

محصل

12

محبوبه

سلیمانی

13

المیرا

جهانگرد

14

محمدحمید

بااخلاق

15

رویا

احمدی

16

الهه

مشهدی

17

مرآت

کریمی

18

طیبه

محبی

19

آزاده

رضائی

20

مجتبی

بیگلراحمدی

21

ازاد

امیدوار

22

زینب

ترابی

23

عباس

نوری نژاد سعید آبادی

24

علی

حبیبی زاده

25

زهرا

آقایی

26

سیده فرزانه

رضوی بالادهی

27

مطهره

حاجی حسنی بافقی

28

معصومه

حسین پور

29

سید جواد

حسینی

30

معصومه

ابراهیم قمی

31

فاظمه

رجبی تسب

32

نسرین

مشتاقی

33

سیده مرضیه

طبیب

34

سوزان

محمدی

35

احمد

حجتی

36

محمدرضا

بابائی

37

شهرام

امیری


( ۲ )

نظر شما :